Dostawa

Koszty transportu i płatności

Zamówienia
Zarówno zioła, jaki i inne produkty dostępne w naszym sklepie, można zamówić za pośrednictwem sklepu internetowego. W przypadku, kiedy nie znalazłeś potrzebnego gatunku zioła, prosimy o skontaktowanie się  ze sklepem. Takie zamówienie będzie zrealizowane w przeciągu 14 dni.
UWAGA! Nie możemy grupować dwóch oddzielnych zamówień! Dwa oddzielne zamówienia będą wysłane w oddzielnych paczkach. Aby zapłacić za przesyłkę raz, prosimy o zebranie wszystkich produktów do jednego zamówienia.

 1. Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi od 2-3 dni roboczych. Do czasu realizacji należy doliczyć czas dostawy realizowanej wybranego podczas składania zamówienia Dostawcę: kuriera ( zazwyczaj 1 dzień roboczy).
 2. Sklep zielarski Herbarius pobiera opłatę obejmującą koszt przesłania przesyłki do Klienta, która wynosi:
  -Poczta Polska - priorytet
  Do 1 kg 13,00 zł
  1 - 2 kg 16,00 zł
  2 - 5 kg 18,50 zł
  Pobranie: + 5 zł
 3. Sklep zielarski Herbarius może w ramach promocji zawiesić pobieranie opłaty lub obniżyć jej wartość, umieszczając stosowną informację na stronach sklepu .
 4. Sklep zielarski Herbarius nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez Pocztę polską lub firmę kurierską.
 5. Płatność za zamówiony towar może nastąpić
  - za pobraniem, zapłata u kuriera
  - odbiór osobisty w siedzibie sklepu ul. Mazurska 5 w Olsztynie (pon.-piątek 9,00-17,00 sobota 10,00-14,00)
  - poprzez przelew na konto Bank Millennium  23 1160  2202 0000 0001 8798 4547
 6. W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, a mających zostać dostarczonymi w jednej przesyłce czas realizacji zamówienia będzie uzależniony od skompletowania przez  sklep ostatniego elementu danego zamówienia, chyba że strony postanowią inaczej.
 7. Klient, dokonując zakupu w sklepie internetowym HERBARIUS upoważnia właściciela sklepu  do zawarcia w imieniu klienta umowy z firmą kurierską, pocztą polską lub inną firmą, która dostarczy zamówiony produkt na wskazany przez klienta adres, w cenie podanej na stronach sklepu.
 8. Koszt przesyłek obejmuje jedynie terytorium Polski, przy przesyłkach  zagranicznych koszt przesyłek jest liczony indywidualnie